سوالات متداول

چگونه در هوشمندگستران سفارش طراحی وب سایت دهم؟

برای سفارش طراحی سایت ، ابتدا باید فرم سفارش طراحی سایت را تکمیل کنید ، سپس کارمندان ما اطلاعات شما را دریافت می کنند و پردازش های اولیه سفارش شما را انجام می دهند.

پس از آن با شما تماس می گیرند و مراحل عقد قرارداد را انجام می دهند .

روند طراحی وب سایت هوشمندگستران به چه شرحی است؟

بعد از پر کردن فرم درخواست طراحی سایت با شما تماس گرفته می شود و طی جلسه ای تمامی نیازهای شما بررسی می شود و طرح اختصاصی با توجه به نیاز شما طراحی می شود و در صورت تایید توسط شما وارد مرحله کدنویسی و طراحی نهایی می شود .

روند پرداخت هزینه طراحی سایت هوشمندگستران به چه شکل است؟.

مشتریان عزیز پس از دریافت مشاوره طراحی سایت وسئو سایت یا دیگر خدمات ، فقط نیمی از مبلغ قرارداد را پرداخت کرده و ما بقی مبلغ را در هنگام دریافت اطلاعات و تحویل سایت کامل و باگیابی شده و پس از دریافت آموزش کامل ، پرداخت خواهند کرد.

روند پشتیبانی هوشمندگستران از سایت های مشتریان به چه صورت است ؟

با توجه به پکیج خریداری شده و نوع سایت شما ما پشتیبانی های ۶ ماهه تا یک ساله از سایت شما انجام می دهیم خدمات پشتیبانی به هیچ عنوان شامل انجام تغییرات ظاهری در سایت نمی شود و مواردی همچون تغییر در محتوا و چیدمان عناصر صفحات مربوط به خدمات طراحی و بازطراحی سایت می گردد.

لذا مشتریان محترم به این نکته توجه ویژه داشته باشند.

آیا هوشمندگستران غیر از طراحی سایت کار دیگری هم انجام می دهد؟

شرکت هوشمند گستران علاوه بر طراحی سایت ،خدمات سئو ، گرافیک سایت (طراحی بنر سایت و اسلایدر)،تولیدمحتوای سایت و شبکه های اجتماعی را نیز انجام می دهد .

و همچنین مشاوره برای پیشبرد اهداف شما و به سود رساندن سایت شما .

و در کل هدف شرکت ما به سود رساندن سایت ها می باشد .

آیا شرکت شما به مشتریان خود جهت بالا بردن رتبه سایت در گوگل (SEO) یاری می رساند ؟

بله ما در روند طراحی سایت ها تمام استانداردهای سئو را رعایت می کنیم و آموزش هایی در این زمینه به شما ارائه می دهیم تا با استانداردهای گوگل در این زمینه آشنا شوید و همچنین می توانید از پکیج های تخصصی سئوی سایت که ما ارائه می دهیم استفاده کنید .

وب سایت هایی که هوشمندگستران طراحی می کند از چه نوع سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنند؟

وبسایت های طراحی شده توسط شرکت ما از وردپرس استفاده می کند چون مدیریت بسیار راحت تری دارد و کاربر به راحتی می تواند با یک آموزش ساده با آن کار کند .

همچنین از لحاظ سئو ،وردپرس بسیار قوی است و بسیاری از امکانات را در اختیار شما قرار میدهد .

آیا هوشمند گستران علاوه بر شیراز به شهرهای دیگر هم خدمات ارائه می دهد ؟

بله ، البته مشروط بر اینکه برای اخذ قرار داد به صورت حضوری تشریف بیاورید و در غیر این صورت متاسفانه در حال حاضر از گرفتن پروژه های دورکاری معذوریم.